Technique

headeradauga_anunt google plus twitter Facebook LaOkazie.ro inregistrare autentificare

Broker de asigurari-colaboratori
LOCURI DE MUNCA > Asigurari

detalii_anunt
Companie austriaca de brokeraj cauta colaboratori pentru reforma locuintelor obligatorii si reforma sanatatii.
Optional:pregatire pentru intermedierea si celorlalte produse financiare
RESPONSABILITATI:
-consultanta financiara in asigurari,fonduri de investitii,pensii facultative;asigurari de locuinte facultative
-formarea unei echipe proprii;
-promovarea produselor financiare ale companiei si mentinerea legaturii cu clientii existenti
Cerinte:
-este persoana care are abilitati de relationare si comunicare, persoana bine organizata,seriosa,
-studii medii finalizate sau facultate in curs, absolvent
-jobul se adreseaza atat persoanelor ce vor un venit suplimentar,(part time),cat si celor care doresc sa lucreze full time.
BENEFICII:-comisioane; bonusuri;calatorii ;traininguri in tara si strainatate;cariera

contact
Numele Dvs:
Mesaj:
(maxim 255 de caractere)
Cod de
siguranta:

alte anunturi
Product Image TURISM > altele...
Vand card de turism(www.365unlimited.com)
-valabil pentru 2 persoane -valabil 365 de zile din momentul primei rezervari -valabil in peste 1400 de hoteluri,in 17 tari(Slovacia,Cehia,Austria,Germania,Italia,Elvetia,Ungaria,Polonia,Slovenia,Anglia,Irlanda,Franta,Olanda,Croatia,Spania,Portugalia,Romania) Pentru alte detalii si oferta sunati la nr. de tel.:0756106750 ... citeste in continuare
Adaugat: 1269814141
Expira:
Pret: 198RONdetalii

Vezi toate anunturile acestui utilizator.